17 gru

Analityk Finansowy

  • Lokalizacja: Londyn
  • Działy: Analityka
  • Dane: 17.12.2021
  • Relokacja: Tak
  • Pełny etat: Tak

Wymagane umiejętności:

  • Umiejętność analizowania i budowania modeli finansowych na poziomie eksperckim
  • 5+ lat doświadczenia w finansach, najlepiej na podobnym stanowisku w projektach związanych z energią odnawialną i infrastrukturą
  • Zdolność do wielozadaniowości i dotrzymywania terminów
  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie ponadprzeciętnym
  • Zaawansowany stopień naukowy w dziedzinie finansów lub innych odpowiednich dziedzinach
  • Pełna biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office (w tym zaawansowana znajomość programu Excel),
  • Umiejętność wywierania wpływu i przekonywania
  • Doskonała znajomość systemów ERP i związanych z nimi technologii

Obowiązki:

  • Analiza bieżących i przeszłych danych i wskaźników finansowych, przygotowywanie raportów i prognoz na podstawie tej analizy.
  • Wspieranie i monitorowanie procesu sprawozdawczości budżetowej
  • Ocena bieżących wydatków kapitałowych i amortyzacji
  • Analiza możliwości inwestycyjnych
  • Przygotowanie i ocena planów zysków
  • Pomoc we wspieraniu i wdrażaniu wszelkich inicjatyw mających na celu stworzenie wewnętrznych systemów zatwierdzania płatności, automatyzację procesu skarbowego
  • Identyfikowanie trendów w wynikach finansowych i formułowanie zaleceń dotyczących ich poprawy
  • Koordynacja z innymi członkami zespołu finansowego w zakresie analizy informacji i prognoz finansowych
  • Dostarczanie modeli finansowych i prognoz

Co oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • Regularne oceny wydajności pracy i przeglądy wynagrodzeń
  • Doradztwo zawodowe i zarządzanie rozwojem zawodowym
  • Ubezpieczenie zdrowotne z pokryciem Covid
  • Płatny urlop wypoczynkowy przez 24 dni robocze, płatne zwolnienie lekarskie przez 12 dni roboczych
  • Płatny urlop macierzyński/ojcowski
  • Praca w trybie zdalnym
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Opłacone lekcje języka angielskiego

    DOŁĄCZ I
    WYŚLIJ CV
    Format pliku: doc, docx, rtf, txt, odt, pdf (2 Mb, max).
    Przykład: +145545667566