17 gru

Fullstack Developer

  • Lokalizacja: Berlin
  • Działy: IT
  • Relokacja: Tak
  • Pełny etat: Tak

Wymagane umiejętności:

  • Dobra znajomość Java Core 8+
  • Dobra znajomość Spring (Core, Web, Data, Boot)
  • Dobra znajomość języka SQL – HTML, CSS, JavaScript – Angular 5+, Type Script
  • Zrozumienie koncepcji REST API
  • Zrozumienie zasad działania protokołu HTTP
  • Praktyczne doświadczenie w testach jednostkowych: JUnit, Mockito
  • Doświadczenie w pracy z Lombok, Mapstruct, OpenAPI
  • Doświadczenie w pracy z JIRA, GIT, Maven, Jenkins
  • Zrozumienie zasad walidacji (XML/XSD, Json/JSON Schema).

Będzie to dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie z rozwiązaniami ESB (IBM Integration Bus, Apache Camel lub inne).
  • Doświadczenie z komunikatorami: RabbitMQ, Apache Kafka, ActiveMQ
  • Wiedza z zakresu docker, Kubernetes
  • Powierzchowna znajomość GNU/Linux
  • Powierzchowna znajomość ELK
  • Gotowość do rozważenia studenta

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji w pełnym cyklu życia
  • Tworzenie czystej, wydajnej, dobrze udokumentowanej bazy kodu
  • Tworzenie łatwego w utrzymaniu, wysokiej jakości oprogramowania z dobrym pokryciem testami
  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie istniejących i potencjalnych problemów
  • Bądź aktywną częścią zespołu

Co oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • Regularne oceny wydajności pracy i przeglądy wynagrodzeń
  • Doradztwo zawodowe i zarządzanie rozwojem zawodowym
  • Ubezpieczenie zdrowotne z pokryciem Covid
  • Płatny urlop wypoczynkowy przez 24 dni robocze, płatne zwolnienie lekarskie przez 12 dni roboczych
  • Płatny urlop macierzyński/ojcowski
  • Praca w trybie zdalnym
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Opłacone lekcje języka angielskiego

    DOŁĄCZ I
    WYŚLIJ CV
    Format pliku: doc, docx, rtf, txt, odt, pdf (2 Mb, max).
    Przykład: +145545667566