17 gru

Back-End Developer

  • Lokalizacja: Berlin
  • Działy: IT
  • ID zadania: 04067
  • Dane: 15.04.2021
  • Relokacja: Nie
  • Pełny etat: Tak

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w C/ C++ lub Python lub Java
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Algorytmy i struktury danych, rozumienie złożoności czasowej i przestrzennej
  • 3-5+ lat doświadczenia na stanowisku inżyniera oprogramowania
  • Realizacja 2-3 projektów od pierwszej linii kodu do pełnego uruchomienia
  • Duży wpływ na sukces techniczny zrealizowanych projektów
  • Gotowość do opanowania języka GO

Będzie to dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie z Go lub Kotlin lub TypeScript lub JavaScript
  • Doświadczenie w rozwoju front-end, takie jak ReactJS lub Angular, Vue lub Flutter/Dart
  • Doświadczenie z systemami rozproszonymi w chmurze

Co oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku
  • Regularne oceny wydajności pracy i przeglądy wynagrodzeń
  • Doradztwo zawodowe i zarządzanie rozwojem zawodowym
  • Ubezpieczenie zdrowotne z pokryciem Covid
  • Płatny urlop wypoczynkowy przez 24 dni robocze, płatne zwolnienie lekarskie przez 12 dni roboczych
  • Płatny urlop macierzyński/ojcowski
  • Praca w trybie zdalnym
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Opłacone lekcje języka angielskiego

    DOŁĄCZ I
    WYŚLIJ CV
    Format pliku: doc, docx, rtf, txt, odt, pdf (2 Mb, max).
    Przykład: +145545667566